KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652013
nr 1565 2013
Lennart Börje Vestberg
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, Af Chapman på Skeppsholmen, Signerad. Olja på duk, 40x69 cm, yttermått inklusive ram: 47x77cm
Lennart Börje Vestberg, svensk målare född i Styrnäs, Ådalen 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 september 2023
kl 19:46:12
100 kr
150 kr
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Lennart Börje Vestberg
Läs mer om Lennart Börje Vestberg